Протекон Фаст®

Призначення: 

Призначення: Лікування захворювань опорно-рухового апарату, що супроводжуються ознаками запалення, болем, дегенеративно-дистрофічними змінами хрящової тканини суглобів і хребта, зменшенням рухливості суглобів. Остеоартрити (у тому числі колінного, кульшового суглобів, міжхребцевий остеохондроз, спондилоартроз).   

Фламідез ® таблетки

Призначення: 

Гострий біль (міозит, міалгія, головна, зубна, корінцевий синдром) при ревматичній поразці м'яких тканин, ревматоїдному артриті, анкілозуючому спондиліті, остеоартрозі, спондилоартриті, гострих нападах подагри  первинної дисменореї, аднекситі, фаринготонзиліті, отиті.

Клотримазол таблетки

Призначення: 

Інфекції в ділянці статевих органів (вагініт), спричинені грибами (зазвичай роду Candida) та суперінфекції, спричинені бактеріями, чутливими до клотримазолу.

Гінекит ®

Призначення: 

Лікування захворювань, спричинених чутливою до препарату змішаною мікрофлорою, що передаються статевим шляхом (гострий неспецифічний уретрит, цервіцит, кольпіт, вагініт)

Езолонг ® 20мг/40мг

Призначення: 

Гастроезофагеальній рефлюксній хворобі Ерозивному рефлюкс-езофагіті Для тривалої підтримуючої терапії з пролікованим езофагітом для запобігання рецидивам Для загоєння виразки дванадцятипалої кишки, асоційованої з Helicobacter Pylori Для профілактики та лікування виразок, спричинених терапією НПЗЗ  

Німесин ®

Призначення: 

Лікування гострого болю, первинної дисменореї.

Неотризол ®

Призначення: 

Лікування комбінованих гінекологічних захворювань, зокрема бактеріального вагінозу та вагініту (спричинених Candida albicans), змішаних інфекцій (спричинених трихомонадами, анаеробною інфекцією, включаючи гарднерели та дріжджоподібні гриби). Профілактика гінекологічних захворювань перед хірургічним лікуванням. Санація піхви: перед пологами або абортом, до та після введення внутрішньоматкових контрацептивів, до та після діатермокоагуляції ерозій шийки матки, перед внутрішньоматковими обстеженнями.

Мебсін Ретард ®

Призначення: 

Дорослі та діти віком від 10 років: · Симптоматичне лікування абдомінального болю і спазмів, розладів кишечнику і відчуття дискомфорту у ділянці кишечнику при синдромі подразненого кишечнику; · Лікування шлунково-кишкових спазмів вторинного ґенезу, спричинених органічними захворюваннями.

Федин - 20 ®

Призначення: 

симптоматичне лікування остеоартриту, ревматоїдного артриту або анкілозуючого спондиліту. Спосіб застосування: рекомендована добова доза – 20 мг, по 1 капсулі 20 мг 1 раз на добу, тривалість лікування необхідно переглядати кожні 14 днів. Загальна тривалість лікування залежить від перебігу захворювання та визначається лікарем.

Сінметон

Призначення: 

Гострий та хронічний остеоартрит, ревматоїдний артрит, ревматизм м'яких тканин, анкілозивний спондиліт.

Урсоност 150мг/300мг

Призначення: 

Розчинення рентгеннегативних холестеринових жовчних каменів розміром не більше 15 мм у діаметрі у хворих з функціонуючим жовчним міхуром, незважаючи на наявність у ньому жовчного(их) каменя(нів) різних видів. Лікування гастриту з рефлюксом жовчі. Симптоматичне лікування первинного біліарного цирозу (ПБЦ) за умови відсутності декомпенсованого  цирозу печінки.

Офор ®

Призначення: 

Лікування змішаних інфекцій, що спричинені збудниками (мікроорганізмами і найпростішими), чутливими до компонентів препарату: – захворювання сечостатевої системи: гострий і хронічний пієлонефрит, простатит, цистит, епідидиміт, ускладнені або рецидивуючі інфекції сечових шляхів; – захворювання, що передаються статевим шляхом.

Новокс ®

Призначення: 

Інфекції, спричинені чутливими до препарату мікроорганізмами: гострий синусит; загострення хронічного бронхіту; негоспітальна пневмонія; ускладнені та неускладнені інфекції сечовивідних шляхів (у тому числі пієлонефрит); інфекції шкіри та м’яких тканин; хронічний бактеріальний простатит; септимеція/бактеріємія; інтраабдомінальні інфекції.

Клатінол ®

Призначення: 

Виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічний гастрит, асоційовані з H. рylori.