Комбіспазм ® Комбіспазм ®
Комбіспазм ®
  • Тип препарату: Знеболюючий, спазмолітичний засіб
  • Форма випуску: Таблетки №10, №100
  • Склад: 1 таблетка містить парацетамол 500 мг, дицикломіну гідрохлорид 20 мг
  • Призначення:

    Больові синдроми зі спастичним компонентом різного походження: головний біль, зубний біль, м'язовий біль, невралгія, ревматичний біль, радикуліти, ниркова коліка, менструальний біль