Тендери

Компанія ТОВ «ОРГАНОСІН ЛТД» висловлює всім потенційним партнерам свою повагу та пропонує взяти участь в тендерах, що ініційовані Компанією для забезпечення її функціональної діяльності.

Аутсорсингову діяльність Компанія веде згідно вимог чинного законодавства України, вимог належної практики дистрибуції (GDP), розділу 7 «Зовнішня (аутсорсингова) діяльність» та внутрішніх вимог Системи управління якості Компанії.

Кожна подана заявка буде розглянута детально відповідальними фахівцями та за результатами розгляду Ви отримаєте нашу відповідь.

Щиро вдячні Вам за бажання співпрацювати з нами!

Назва тендеру
Кінцевий термін
Категорія: Системи моніторингу
Відповідальна особа: Червоненко О.Ф.
Телефон:
Email: it@organosym.com.ua
Документація:
Технічне завдання на систему моніторингу умов мікроклімату складу docx, 442,5 кБ

Метою реалізації даного Технічного завдання є організація системи безперервного моніторингу умов мікроклімату аптечного складу у відповідності до вимог Належної практики дистрибуції (GDP), Належної практики зберігання (GSP) та чинного Законодавства України у сфері імпорту та оптової і роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Основні вимоги до системи моніторингу викладені у Таблиці 1.

У випадках, коли запропоновані рішення щодо реалізації питання даного ТЗ не суперечать вимогам зазначених вище нормативних актів, можуть бути розглянуті варіанти рішень, які виходять за встановлені межі параметрів або способів реалізації зазначених у Таблиці 1.