Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Новини
20 травня 2020 за підтримки компанії ТОВ «Органосін ЛТД»  був проведений прямий ефір на тему Алергія і кашель. Що робити?
20 / 05 / 2020

20 травня 2020 за підтримки компанії ТОВ «Органосін ЛТД» був проведений прямий ефір на тему Алергія і кашель. Що робити?

20 травня 2020 за підтримки компанії Органосін був проведений прямий ефір на тему Алергія і кашель. Що робити? Озвучена інформація корисна всім тим, хто має сезонні симптоми або будь-які інші дихальні алергії, нежить, сльозотечу, свербіж очей і кашель, а також для тих, хто страждає на інтенсивний кашель.

Наш спікер: Інна Гогунська, доктор медичних наук, заслужений лікар України, експерт МОЗ зі спеціальності "Алергологія", Віце-президент Асоціації алергологів України, член Європейського респіраторного товариства Європейської асоціації на астму та алергію.

Інна Володимирівна розповіла як уберегти себе від алергенів, а також про досвід «Центру алергічних захворювань дихальних шляхів» (м. Київ) в застосуванні нового комбінованого препарату Цетло® Плюс при лікуванні закладеності носа і кашлю при захворюваннях дихальних шляхів, пов'язаних з алергією.

Посилання на ютуб: https://www.youtube.com/watch?v=nrfx0g-Tdh8&t=322s

Посилання на Фейсбук: https://www.facebook.com/watch/live/?v=638827533513231&ref=watch_permalink