Organosyn lifesciences ltd

Про компанiю - Organosyn
Про компанiю

Місія

Бути шанованою компанією в сфері охорони здоров'я, надаючи високоякісні та доступні лікарські засоби, завдяки високо освіченим, професійним та мотивованим співробітникам.

Бачення

Зайняти стійку позицію в десятці провідних генеричних фармацевтичних компаній України.

МОЖЛИВОСТI

Люди – це найважливіша складова успіху нашої компанії, тому  ми інвестуємо в розвиток нашого персоналу та надаємо можливості для кар’єрного та професійного зростання.

ТОВ «ОРГАНОСІН ЛТД» розглядає розвиток своїх співробітників як важливий напрямок діяльності. Наша компанія постійно зростає за рахунок залучення творчих, мотивованих і активних людей. ТОВ «ОРГАНОСІН ЛТД»  пишається кадровою політикою, яка передбачає створення умов для професійного зростання співробітників.

 

цiнностi

Наше бачення базується на основних цінностях – люди і продукти. Ми розуміємо — наша команда і продукти, які компанія виводить на ринок, є її основними активами.

1 Відвертість і чесність
2 Якість і професіоналізм
3 Проактивність і творчість

наша команда

Ми займаємося постійним розвитком і мотивацією своїх фахівців шляхом різноманітних  програм навчання

Наша компанія організовує регулярні зустрічі співробітників, що сприяє підвищенню командного духу та спільному зростанню як кожного співробітника окремо, так і компанії в цілому. ТОВ «ОРГАНОСІН ЛТД» рухається вперед завдяки інноваціям, що вона їх впроваджує, та ефективному маркетингу, що оперативно реагує на динаміку потреб фармацевтичного ринку України та укріплює свої позиції з продуктами, які вже виведені на фармацевтичний ринок.