Organosyn lifesciences ltd

Фармаконагляд - Organosyn
Фармаконагляд

Здійснення фармаконагляду на території України регламентується наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.12.2006 р. № 898 (зі змінами) «Про затвердження Порядку здійснення фармаконагляду».

Фармаконагляд – це наука та дії, пов'язані з виявленням, оцінкою, розумінням і запобіганням небажаних реакцій або будь-яких інших проблем, пов'язаних з лікарськими засобами.

Побічна реакція – це будь-яка ненавмисна та шкідлива реакція на лікарський засіб.

Згідно з цим загальним визначенням, основною метою фармаконагляду є:

 • · запобігання шкоди від побічних реакцій у людей, що виникають внаслідок застосування зареєстрованих лікарських засобів відповідно або невідповідно до інструкції для медичного застосування;

Застосування невідповідно до інструкції для медичного застосування включає в себе застосування не за показаннями, передозування, неправильне застосування, зловживання та помилки, пов’язані зі застосуванням лікарських засобів.

 • · сприяння безпечному й ефективному застосуванню лікарських засобів, зокрема, шляхом надання своєчасної інформації про безпеку лікарських засобів пацієнтам, працівникам із медичною та фармацевтичною освітою та населенню.

 

Компанія ТОВ «ОРГАНОСІН ЛТД», Україна, яка є уповноваженим представником заявника  «ОРГАНОСИН ЛАЙФСАЄНСИЗ (ЕФ ЗЕТ І)», ОАЕ забезпечує споживачів якісними, ефективними та безпечними лікарськими засобами, користь від застосування яких перевищує можливі ризики.

 

Система фармаконагляду ТОВ "ОРГАНОСІН ЛТД" направлена на те, щоб:

 • досліджувати будь-які побічні реакції, що виникають у пацієнтів;
 • моніторити ефективність лікарських засобів;
 • здійснювати збір, аналіз та узагальнювати інформацію про безпеку лікарських засобів;
 • проводити постмаркетингові дослідження.

 

Компанія ТОВ "ОРГАНОСІН ЛТД" має необхідні ресурси для виконання завдань та зобов’язань щодо фармаконагляду відповідно до вимог чинного законодавства та здійснює фармаконагляд за всіма лікарськими засобами, які зареєстровані на території Україні від імені заявника.

Шановні пацієнти та колеги, якщо ви маєте будь-яку інформацію про побічну реакцію та/або відсутність ефективності лікарського засобу, імпортером та (або) дистриб'ютором якого є компанія ТОВ «ОРГАНОСІН ЛТД», будь ласка, заповніть форму, що наведена нижче або зателефонуйте за номером телефону +38 050 444 70 26.

Будь-яка надана Вами інформація є важливою для нас!

 

 • Інформація про пацієнта
 • Інформація про підозрюваний лікарський засіб, вакцину, туберкулін
  Кількість прийомів на день*
  шт.
  Доза препарату на 1 прийом*
  мг.
 • Інформація про призначення підозрюваного лікарського засобу, вакцини, туберкуліну
  Так
  Нi
  Так
  Нi
 • Інформація про повідомника
 • Інформація про лікаря, заклад охорони здоров’я та місце проживання пацієнта, у якого спостерігалась побічна реакція лікарського засобу, вакцини, туберкуліну, та/або відсутність ефективності лікарського засобу, та/або несприятлива подія після імунізації/туберкулінодіагностики
Важливе: Повідомлення не є формальним визнанням того, що медичний персонал, установа, виробник або лікарський засіб були причиною чи будь-яким іншим чином сприяли побічній реакції/дії.
*Поля обов'язкові до заповнення
...