ЦЕТЛО® ПЛЮС ЦЕТЛО® ПЛЮС
ЦЕТЛО® ПЛЮС ЦЕТЛО® ПЛЮС
ЦЕТЛО® ПЛЮС ЦЕТЛО® ПЛЮС
ЦЕТЛО® ПЛЮС
  • Тип препарату: антигістамінний засіб для системного застосування
  • Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою білого кольору
  • Склад: 1 таблетка містить декстрометорфану гідроброміду 7,5 мг, левоцетиризину дигідрохлориду 5 мг
  • Призначення:

    короткочасне симптоматичне лікування захворювань органів дихання та закладеності носа, що супроводжуються сухим кашлем і пов'язані з алергією