Organosyn lifesciences ltd

Безрецептурнi препарати - Organosyn

РЕСПИКС®

Призначення: 

Лікування гострих і хронічних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються порушенням бронхіальної секреції та евакуації секрету (у т. ч. при гострому і хронічному бронхіті, хронічних обструктивних захворюваннях легень, пневмонії, бронхоектатичній хворобі, бронхіальній астмі, муковісцидозі, ларингіті, трахеїті).  

Протекон®

Призначення: 

Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів та хребта; первинний та вторинний остеоартрози, остеохондроз, плечолопатковий періартрит; переломи  (для прискорення утворення кісткової мозолі)    

Комбіспазм® Гастрокомфорт

Призначення: 

Лікування станів, що супроводжуються спазмом гладких м’язів шлунково-кишкового тракту та метеоризмом, а також пов’язаного з ними абдомінального болю. Лікування спастичних станів шлунково-кишкового тракту, у тому числі при коліті, кишковій коліці, синдромі подразненого кишечнику, спастичному запорі. У комплексному лікуванні органічних захворювань шлунково-кишкового тракту при колітах, дивертикулітах, ентеритах, гастритах, пептичних виразках.  

РЕСПИКС Л®

Призначення: 

Симптоматична терапія захворювань дихальних шляхів з алергічним компонентом, пов’язаних із порушенням бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу

ЦЕТЛО® ПЛЮС

Призначення: 

короткочасне симптоматичне лікування захворювань органів дихання та закладеності носа, що супроводжуються сухим кашлем і пов'язані з алергією

Зотек®

Призначення: 

Симптоматична терапія болю слабкої та помірної інтенсивності різного походження: зубного болю, болю у спині, суглобах, м'язах, ревматичного болю, дисменореї

РЕСПИКС® СПРЕЙ

Призначення: 

Лікування гострих та хронічних бронхолегеневих захворювань, що супроводжуються порушенням утворення та виведення слизу. Полегшення вираженого болю у горлі при неускладнених респіраторних захворюваннях у дорослих.

Комбіспазм®

Призначення: 

Больові синдроми зі спастичним компонентом різного походження: головний біль, зубний біль, м'язовий біль, невралгія, ревматичний біль, радикуліти, ниркова коліка, менструальний біль

ЦЕТЛО®

Призначення: 

симптоматичне лікування алергічного риніту (у тому числі цілорічного алергічного риніту) та кропив’янки

Комбігрип Хот Сіп®

Призначення: 

Лікування симптомів, які виникають при гострих респіраторних захворюваннях, грипі і алергічному риніті (високої температури, головного болю, набряку слизової оболонки носа, ломоти в тілі).

Комбігрип Декса®

Призначення: 

Лікування симптомів грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій (гіпертермія, головний біль, нежить, кашель)

Комбігрип® таблетки

Призначення: 

Лікування симптомів грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій (гіпертермія, головний біль, нежить, кашель)

Фламідез гель

Призначення: 

Місцеве лікування міозиту, фіброзиту, ішіасу, розтягнення м'язів і сухожиль, травматичних ушкоджень опорно-рухового апарату, болю у м'язах та суглобах при великих фізичних навантаженнях, запальних і дегенеративних захворюваннях суглобів, ревматичних ураженнях опорно-рухового апарату: бурситі, артриті, тендосиновіті, тендиніті.

Фламідез Фітоплюс

Призначення: 

застосовувати при болю в м'язах та суглобах

Клотримазол таблетки

Призначення: 

Інфекції в ділянці статевих органів (вагініт), спричинені грибами (зазвичай роду Candida) та суперінфекції, спричинені бактеріями, чутливими до клотримазолу.

Клотримазол мазь

Призначення: 

Грибкові інфекції шкіри та  слизових  оболонок, викликані дерматофітами, дріжджовими і плісневими грибками і іншими збудниками, чутливими до Клотримазолу. Інфекції шкіри, викликані Malassezia furfur (різноколірний лишай) і Corynebacterium minutissimum (еритразма). Кандидозний вульвіт і кандидозний баланіт.