Комбігрип Декса® Комбігрип Декса®
Комбігрип Декса® Комбігрип Декса®
Комбігрип Декса®
  • Тип препарату: Комбінований препарат для симптоматичного лікування простуди і грипу з протикашльовим ефектом
  • Форма випуску: Таблетки №8, №80
  • Склад: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, декстрометорфану гідроброміду 10 мг.
  • Призначення:

    Лікування симптомів грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій (гіпертермія, головний біль, нежить, кашель)