НАЗОРІСИН Фіто Спрей

Призначення: 

Призначений для використання як для дорослих, так і дітей старше 6 років для підтримки належних функцій носа. Природний гіпертонічний розчин морської води, що міститься в продукті, очищає порожнину носа, зменшує набряк слизових оболонок носа, що призводить до розблокування порожнини носа та придаткових пазух. Олія евкаліпта, завдяки своїм ароматичним властивостям, забезпечує комфорт при використанні продукту.  

НАЗОРІСИН Рінгер Спрей

Призначення: 

Універсальний засіб для очищення та зволоження слизових оболонок носа при риніті, спричиненому інфекцією чи алергією. Це також відмінне рішення для дітей, які страждають на сухість слизової носа, викликану різними причинами. Точно підібрані солі, що містяться в "Назорісин Рінгер Спрей", очищають порожнину носа, зволожують і забезпечують належне середовище для слизових оболонок.  

НАЗОРІСИН ПРЕБІО

Призначення: 

Зволожує  та підтримує належну вологість слизової носа протягом тривалого часу, тим самим усуваючи неприємні відчуття, пов’язані із сухістю носа. Слизова оболонка носа особливо чутлива до дії зовнішніх факторів під час інфекцій або алергічних станів, що може викликати подразнення, відчуття печіння та біль. Застосування "Назорісин ПреБіо" зменшує відчуття дискомфорту, створюючи захисний шар, який обмежує доступ подразників до слизової носа.  

Назорісин Гіалуронік Спрей

Призначення: 

Призначений для щоденної гігієни та підтримки належних функцій носа та зволоження слизової носа при риніті, спричиненому інфекціями та алергією. Це також ідеальне рішення для людей, які страждають на хронічну сухість слизової оболонки носа через різні причини і як підтримка при лікуванні засобами, що гальмують нежить. Ізотонічний розчин морської води розріджує густий слиз і стимулює його видалення, наприклад, під час простудних захворювань. Він змиває пил і алергени і полегшує дихання. Гіалуронова кислота та екстракт алое інтенсивно зволожують ніс. Регулярне застосування продукту покращує стан слизової оболонки носа, що запобігає виникненню бактеріальних та вірусних інфекцій та алергії.  

ІАРІКЛІН СПРЕЙ

Призначення: 

Іаріклін Спрей призначений для щоденної гігієни вух та видалення вушної сірки та сірчаної пробки

БРІОМОСС СПРЕЙ З АЛТЕЄЮ

Призначення: 

Рекомендовано використовувати для: • підтримки захисту слизових оболонок при запаленні ротової порожнини та горла різного походження, наприклад: фарингіті, тонзиліті або афтозному стоматиті;• втамування симптомів сухого кашлю та хрипоти;для людей, які інтенсивно перевантажують голосові зв'язки (вчителі, викладачі, співаки, диктори тощо);• для людей із сухістю порожнини рота;• для людей, які піддаються впливу особливо небезпечних зовнішніх факторів, таких як сухе, кондиційоване, холодне або забруднене повітря.  

БРІОМОСС

Призначення: 

Бріомосс, пастилки, рекомендовано використовувати для: • підтримки захисту слизових оболонок при запаленні ротової порожнини та горла різного походження, наприклад фарингіт, тонзиліт або афтозний стоматит;• втамування симптомів сухого кашлю та хрипоти;• для людей, які інтенсивно навантажують голосові зв'язки (вчителі, викладачі, співаки, диктори тощо);• для людей із сухістю слизової порожнини рота;• для людей, які піддаються впливу особливо небезпечних зовнішніх факторів, таких як сухе, кондиційоване, холодне або забруднене повітря.  

БРІОМОСС ГІАЛУРОНІК СПРЕЙ

Призначення: 

Рекомендується використовувати для: • підтримки захисту слизових оболонок при запаленні ротової порожнини та горла різного походження, наприклад фарингіті, тонзиліті або афтозному стоматиті;• втамування симптомів сухого кашлю та хрипоти;• для людей, які інтенсивно навантажують голосові зв'язки (вчителі, викладачі, співаки, диктори тощо);• для людей із сухістю порожнини рота;• для людей, які піддаються впливу особливо небезпечних зовнішніх факторів, таких як сухе, кондиційоване, холодне або забруднене повітря.