Гінекит®

Призначення: 

Лікування захворювань, спричинених чутливою до препарату змішаною мікрофлорою, що передаються статевим шляхом (гострий неспецифічний уретрит, цервіцит, кольпіт, вагініт)

Мебсін Ретард®

Призначення: 

Дорослі та діти віком від 10 років: · Симптоматичне лікування абдомінального болю і спазмів, розладів кишечнику і відчуття дискомфорту у ділянці кишечнику при синдромі подразненого кишечнику; · Лікування шлунково-кишкових спазмів вторинного ґенезу, спричинених органічними захворюваннями.

ЕЗОЛОНГ®

Призначення: 

Дорослі:   Антисекреторна терапія у разі, коли неможливо застосовувати пероральний шлях введення, наприклад: - гастроезофагеальна рефлюксна хвороба у пацієнтів з езофагітом та/або тяжкими симптомами рефлюксу; - лікування виразок шлунка, пов’язаних з терапією нестероїдними протизапальними засобами (НПЗЗ); - попередження виразок шлунка та дванадцятипалої кишки, пов’язаних з терапією НПЗЗ, у пацієнтів, які входять до групи ризику. Короткотривале підтримання гемостазу та профілактика повторної кровотечі у пацієнтів після ендоскопічного лікування гострої кровотечі внаслідок виразки шлунка або дванадцятипалої кишки.   Діти віком від 1 до 18 років:   Антисекреторна терапія у разі, коли неможливо застосовувати пероральний шлях введення, наприклад: - гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ) у пацієнтів з ерозивним рефлюксним езофагітом та/або тяжкими симптомами рефлюксу.  

Езолонг®-20/ Езолонг®-40

Призначення: 

Гастроезофагеальній рефлюксній хворобі Ерозивному рефлюкс-езофагіті Для тривалої підтримуючої терапії з пролікованим езофагітом для запобігання рецидивам Для загоєння виразки дванадцятипалої кишки, асоційованої з Helicobacter Pylori Для профілактики та лікування виразок, спричинених терапією НПЗЗ  

ОМЗОЛ порошок для р-ну

Призначення: 

- Лікування виразки дванадцятипалої кишки. - Профілактика рецидиву виразки дванадцятипалої кишки. - Лікування виразки шлунку. - Профілактика рецидиву виразки шлунку. - У комбінації з відповідними антибіотиками, для ерадикації Helicobacter pylori (H. Pylori), що асоційована з виразковою хворобою. - Лікування виразок шлунку та дванадцятипалої кишки, пов’язаних з прийомом нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ). - Профілактика виразок шлунку та дванадцятипалої кишки, пов’язаних з прийомом НПЗЗ, у схильних пацієнтів групи ризику. - Лікування рефлюкс-езофагіту. - Підтримуюча терапія у пацієнтів після лікування рефлюкс-езофагіту. - Симптоматичне лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ). - Лікування синдрому Золінгера–Елісона.  

Урсоност

Призначення: 

- Урсоност призначають пацієнтам із рентгеннегативними, некальцифікованими каменями жовчного міхура <20 мм у найбільшому діаметрі, для яких може бути проведена факультативна холецистектомія, включаючи пацієнтів з високим хірургічним ризиком через системне захворювання, пацієнтів літнього віку, осіб з індивідуальною непереносимістю загальної анестезії або пацієнтів, які відмовляються від операції. - Урсоност призначають для запобігання утворенню жовчних каменів у пацієнтів з ожирінням, які планують швидко скинути вагу.

Німесин®

Призначення: 

Лікування гострого болю, первинної дисменореї.

Неотризол®

Призначення: 

Лікування комбінованих гінекологічних захворювань, зокрема бактеріального вагінозу та вагініту (спричинених Candida albicans), змішаних інфекцій (спричинених трихомонадами, анаеробною інфекцією, включаючи гарднерели та дріжджоподібні гриби). Профілактика гінекологічних захворювань перед хірургічним лікуванням. Санація піхви: перед пологами або абортом, до та після введення внутрішньоматкових контрацептивів, до та після діатермокоагуляції ерозій шийки матки, перед внутрішньоматковими обстеженнями.

Сінметон

Призначення: 

Гострий та хронічний остеоартрит, ревматоїдний артрит, ревматизм м'яких тканин, анкілозивний спондиліт.

Протекон Фаст®

Призначення: 

Призначення: Лікування захворювань опорно-рухового апарату, що супроводжуються ознаками запалення, болем, дегенеративно-дистрофічними змінами хрящової тканини суглобів і хребта, зменшенням рухливості суглобів. Остеоартрити (у тому числі колінного, кульшового суглобів, міжхребцевий остеохондроз, спондилоартроз).   

Офор®

Призначення: 

Лікування змішаних інфекцій, що спричинені збудниками (мікроорганізмами і найпростішими), чутливими до компонентів препарату: – захворювання сечостатевої системи: гострий і хронічний пієлонефрит, простатит, цистит, епідидиміт, ускладнені або рецидивуючі інфекції сечових шляхів; – захворювання, що передаються статевим шляхом.

Новокс®

Призначення: 

Інфекції, спричинені чутливими до препарату мікроорганізмами: гострий синусит; загострення хронічного бронхіту; негоспітальна пневмонія; ускладнені та неускладнені інфекції сечовивідних шляхів (у тому числі пієлонефрит); інфекції шкіри та м’яких тканин; хронічний бактеріальний простатит; септимеція/бактеріємія; інтраабдомінальні інфекції.

Федин-20®

Призначення: 

симптоматичне лікування остеоартриту, ревматоїдного артриту або анкілозуючого спондиліту. Спосіб застосування: рекомендована добова доза – 20 мг, по 1 капсулі 20 мг 1 раз на добу, тривалість лікування необхідно переглядати кожні 14 днів. Загальна тривалість лікування залежить від перебігу захворювання та визначається лікарем.

Фламідез® таблетки

Призначення: 

Гострий біль (міозит, міалгія, головна, зубна, корінцевий синдром) при ревматичній поразці м'яких тканин, ревматоїдному артриті, анкілозуючому спондиліті, остеоартрозі, спондилоартриті, гострих нападах подагри  первинної дисменореї, аднекситі, фаринготонзиліті, отиті.

Клатінол®

Призначення: 

Виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічний гастрит, асоційовані з H. рylori.