Пробіз®

Призначення: 

- при розладах кишкової бактеріальної флори; - при зміні характеру харчування, наприклад, під час подорожей; - при порушенні режиму харчування та дієти; - при синдромі подразненого кишечнику та пов'язаних з ним симптомах, таких як: діарея, запор, біль та здуття у животі, метеоризм; - при схильності до алергічних станів; - при тривалих курсах антибіотико - та хіміотерапії; - в період передопераційної підготовки пацієнтів та після операцій; - при респіраторних інфекціях (бактеріальної і вірусної етіології); - при виснажуючих хворобах і тривалому стресі; - при зловживанні алкоголем; - як загальнозміцнюючий засіб, для підвищення адаптаційного потенціалу.

ІЗІДУ

Призначення: 

Рекомендується у випадках Наявності запального процесу слизової оболонки кишківника на тлі закрепу (мікроскопічний коліт, дивертикулярна хвороба кишківника, тощо) Необхідності уникнення туження, після перенесених оперативних втручань Закрепів: - Функціонального та іншого ґенезу (синдром подразненого кишківника, доліхосигма, діабетична колонопатія, тощо) - З виявами кишкового дискомфорту та зниженням моторної функції кишківника (гіпотонічний закреп, в т. ч. у осіб похилого віку)  

Пробіз Феміна®

Призначення: 

Рекомендується: жінкам з проявами вагінозів і вагінітів різної етіології, а також  жінкам з синдромом подразненого кишківника (в тому числі вагітним), в зв'язку з тим, що при даних патологіях неодмінно відбувається порушення стану мікробіоценозу піхви та кишківника. Пробіз Феміна рекомендується при призначенні антибактеріальної, гормональної та інших видах терапії, які можуть призводити до порушення мікробіоценозу піхви та кишківника з метою відновлення флори. Зберігати при температурі не вище 25 С. 1.Інформаційний лист про нововведення в системі охорони здоров’я № 125 -2016 «Удосконалення лікування синдрому подразненого кишечника у вагітних» , ДУ «ІПАГ НАМН України», Укрмедпатентінформ, МОЗ України. 2.В.В. Камінский, В.В. Коноплянко «Ефективність пероральних пробіотиків для відновлення вагінальної флори», Український Державний інститут репродуктології НМАПО імені П.Л.Шупика, м.Київ, Київський міський центр репродуктивної та перенатальної медицини, м.Київ.

Пробіз® kids

Призначення: 

Дітям у віці від 28 днів до 18 років по 1 флакону 1-2 рази на добу - у випадках порушення мікрофлори кишечника внаслідок лікування антибіотиками або хіміотерапевтичними препаратами; - при необхідності поліпшення травлення; - у випадках діареї, запорів, здуття живота і метеоризму; - при необхідності поліпшення синтезу і засвоєння вітамінів, особливо    групи В; - при необхідності підвищення імунітету.  Не містить ГМО.

ПРОБІЗ® DUO

Призначення: 

Дорослим і дітям у віці з 12 років по 1 флакону 1-2 рази на добу - у випадках порушення мікрофлори кишечника внаслідок лікування антибіотиками або хіміотерапевтичними препаратами; - за необхідності насичення організму вітамінами групи В, зокрема B6; - при необхідності поліпшення травлення у випадках діареї; - при необхідності підвищення імунітету Не містить ГМО

Нормоменс®

Призначення: 

– порушення менструального циклу, викликані; – гіперпролактинемією; – недостатність другої фази МЦ; – фіброзно-кістозна мастопатія, мастодинія; – передменструальний синдром, дисменорея; – гіперпластичні процеси; – ендометріоз; – припинення лактації; – перименопауза та рання менопауза

Сантеферра

Призначення: 

Капсули САНТЕФЕРРА вживаються як джерело біологічно активних речовин з метою відновлення рівня заліза, вітамінів С, В12, фолієвої кислоти. САНТЕФЕРРА - дієтична добавка до їжі, представляє собою джерело заліза, створене за інноваційною технологією розміщення іону заліза в ліпосомі  

Нормоцикл®

Призначення: 

Стрес- індуковані порушення МЦ (3) ЗЗОМТ і порушення циклу внаслідок ЗЗОМТ (2) Фолікулярні кісти , СПКЯ (4) Гіперандрогенія (4) Вугрова хвороба (4) Дисбаланс ЛГ \ ФСГ (1) Відновлення гормонального фону після аборту (1) 1.Запорожан В.М., Подольский В.В. «Репродуктивне здоров’я жінок», 2016 2. Пирогова В.І. «ЗЗОМТ, порушення циклу, пов¢язані з ЗЗОМТ» 3. Репродуктивна ендокринологія №6(26), 2015, «Можливості фітотерапії в корекції функціональних стрес - індукованих порушень менструального циклу» Н.В. КОСЕЙ  4. Репродуктивна ендокринологія №5(25), 2015 «Особливості терапії синдрому полікістозних яєчників на тлі надлишкової маси тіла» І.М.Капшук Не є лікарським засобом.

Інвітол

Призначення: 

Рекомендується для доповнення дієти при дисгормональних розладах у жінок та чоловіків, у тому числі при проліферативних та гіперплазійних процесах.