Organosyn lifesciences ltd

Дієтичні добавки - Organosyn

ФОРЕВІЯ МАКСІ

Призначення: 

Форевія Максі – це унікальний комплекс фітоекстрактів, вітамінів і мінералів, які доцільні при потребі підтримки організму жінки на тлі вікових змін гормонального фону та їх наслідків: психоемоційні коливання; припливи; зміна маси тіла; вікові зміни стану шкіри, волосся та кісток; підвищена потреба у мінералах та вітамінах. При потребі підтримки гормонального балансу: дорослим по 1 таблетці на ніч після їди або за індивідуальним графіком за рекомендацією лікаря. Тривалість вживання від 3 до 6 місяців. Тривалість вживання, при потребі, можна подовжити.  

Сантеферра

Призначення: 

Капсули САНТЕФЕРРА можуть вживатися як джерело біологічно активних речовин при потребі відновлення рівня заліза, вітамінів С, В12, фолієвої кислоти. Вживання доцільне при потребі: 1) збагачення збалансованої дієти залізом у випадках його дефіциту (особливості харчової дієти, а також фізіологічні стани, що можуть супроводжуватися підвищеною потребою у залізі – значні фізичні навантаження, вагітність, юнацький та старечий вік, рясні та тривалі менструації), вітамінами С, В12 та фолієвою кислотою; 2) заміщення дефіциту заліза та дефіциту фолієвої кислоти, при таких можливих ознаках дефіциту: втомлюваність; погіршення пам’яті; спотворення смаку; випадіння, ламкість волосся; рясні менструації; ламкість нігтів; сухість шкіри. Дорослим – по 1-2 капсули 1 раз на добу під час їди. Капсули САНТЕФЕРРА можна застосовувати дітям з 12 років – по 1 капсулі 1 раз на добу.  

Респикс® Синус

Призначення: 

Може вживатися при потребі підтримки: загального стану організму комфортного дихання імунітету. Респикс® Синус може вживатись при потребі підтримки нормального стану слизової оболонки порожнини носа. Вміст пакетика слід розчинити в 150 мл гарячої води та перемішати до повного розчинення. Отриманий розчин слід пити відразу після приготування. Рекомендований обсяг споживання для дорослих – по 1 саше 2-3 рази на день. Можна вживати дітям віком від 6 років. Діти від 6 до 14 років – по 1 саше 1-2 рази на день. Діти старше 14 років – по 1 саше 2 рази на день.  

Пробіз® Феміна

Призначення: 

Пробіз® Феміна може вживатись як джерело живих лакто- та біфідобактерій при потребі підтримки балансу кишкової та вагінальної мікрофлори. Вживання Пробіз® Феміна доцільне: для збагачення збалансованої дієти лакто- та біфідобактеріями (у тому числі при вагітності та лактації); у разі необхідності підтримки здорової мікрофлори піхви; для підтримки нормального стану сечостатевої системи у жінок; у разі призначення антибактеріальних, гормональних та інших засобів, що можуть призводити до порушення вагінальної мікрофлори; при розладах кишкової бактеріальної флори; для збільшення числа молочнокислих бактерій в піхві та підтримці нормальної вагінальної мікрофлори, яка, в свою чергу, сприяє збереженню природного кислого середовища вагінального секрету. Вживати по 1 капсулі 2 рази на день, протягом 2-4 тижнів, за 1 годину до їди. Пробіз® Феміна можна вживати, починаючи з 6 місяців, але, зважаючи на форму випуску (капсули), рекомендовано вживання дітям старше 6 років. За потреби у вживанні Пробіз® Феміна дітьми до 6 років, які не в змозі проковтнути капсулу, перед вживанням капсулу потрібно розкрити й змішати її вміст із невеликою кількістю води або молока.  

Пробіз®

Призначення: 

Комплекс Пробіз® може бути використаний при потребі підтримки рівноваги кишкової мікрофлори та багаторівневого захисту кишечника. Капсули Пробіз® можуть вживатися за потреби підтримки балансу мікрофлори кишечника. Порушення балансу кишкової мікрофлори зазвичай виникають при: розладах кишкової бактеріальної флори; зміні характеру харчування, наприклад, під час подорожей; порушенні режиму харчування та дієти; діареї, закрепі, болю й здутті в животі, метеоризмі; схильності до алергічних станів; тривалих курсах антибіотико- й хіміотерапії; зниженому імунітеті; тривалому стресі; зловживанні алкоголем, тютюном. Вживати по 1 капсулі 1-2 рази на день, протягом 4-6 тижнів, за 1 годину до прийому їжі. Пробіз® можна вживати, починаючи з 6 місяців, але, зважаючи на форму випуску (капсули), рекомендовано вживання дітям старше 6 років. За потреби у вживанні Пробіз® дітьми до 6 років, які не в змозі проковтнути капсулу, перед вживанням капсулу потрібно розкрити й змішати її вміст із невеликою кількістю води або молока.

ПРОБІЗ® DUO

Призначення: 

Вживання Пробіз® DUO може бути доречним при потребі підтримки нормального стану кишкової мікрофлори. Дорослим та дітям з 28 днів – по 1 флакону 1-2 рази на добу через однакові проміжки часу. Дітям від 28 днів до 12 років: по 1 флакону 1 раз на добу за рекомендацією лікаря. Дітям від 12 років: по 1 флакону 1-2 рази на добу.  Суспензію вживають нерозведеною або розводять у воді чи іншій рідині (молоко, чай, сік).  

ПРОБІЗ® ІНТЕНС

Призначення: 

Капсули ПРОБІЗ® ІНТЕНС можуть вживатися за потреби підтримки балансу мікрофлори кишківника. Порушення балансу кишкової мікрофлори зазвичай виникають при: • діареї, закрепі, болю й здутті в животі, метеоризмі; • розладах кишкової бактеріальної флори; • зміні характеру харчування, наприклад, під час подорожей; • порушенні режиму харчування та дієти; • схильності до алергічних станів; • тривалих курсах антибіотико- й хіміотерапії; • зниженому імунітеті; • тривалому стресі; • зловживанні алкоголем, тютюном. Вживати по 1 - 2 капсули 1 раз на день, протягом 2-4 тижнів, за 1 годину до прийому їжі. ПРОБІЗ® ІНТЕНС рекомендовано вживати дітям старше 6 років.  

ОРГАНОЛАКТ®

Призначення: 

Капсули Органолакт® – комплекс фітоекстрактів та цинку, які доречні при необхідності підтримки фізіологічної лактації (кількості та якості молока) та відновлення організму жінки у післяпологовий період. У перші 3-5 днів: по 2 капсули 3 рази на день. З 5 дня та надалі: по 1 капсулі 2-3 рази на день. Бажано вживати капсули безпосередньо перед годуванням груддю, запиваючи достатньою кількістю теплої води. Режим вживання може бути змінений індивідуально за рекомендацією лікаря.  

МЕЛАФРЕШ

Призначення: 

Мелафреш може вживатись при потребі: сприяння пом’якшенню специфічних відчуттів при зміні часових поясів; підтримки нормальних біоритмів дня і ночі; підтримки фізіологічного сну. Дорослим та дітям з 14 років рекомендовано вживати по 1 таблетці щодня перед сном, через 2 години після прийому їжі.  

ІЗІДУ

Призначення: 

Суміш натуральних екстрактів ІзіДу може вживатися при потребі підтримки нормальної функції кишківника та регулярності стільця. ІзіДу може вживатись у випадках, коли є бажаним м’яке, регулярне випорожнення без додаткового виведення рідини з організму та без ризику виникнення фізіологічної залежності. Вживання ІзіДу може бути актуальним у підтримці м'якого фізіологічного випорожнення та балансу вмісту води у кишці. Дорослим та дітям від 12 років – по 2 капсули на добу, запиваючи теплою водою за 1 годину до сну. Кількість може бути збільшена до 3 капсул, у випадку сильного закрепу. Тривале вживання безпечно, оскільки воно не викликає звикання.  

Пробіз® kids

Призначення: 

Вживання Пробіз® kids може бути доречним при потребі підтримки нормального стану кишкової мікрофлори. Дорослим та дітям з 28 днів – по 1 флакону 1-2 рази на добу через однакові проміжки часу. Дітям від 28 днів до 6 років: по 1 флакону 1 раз на добу за рекомендацією лікаря. Дітям від 6 років: по 1 флакону 1-2 рази на добу.  Суспензію вживають нерозведеною або розводять у воді чи іншій рідині (молоко, чай, сік).  

ПРОБІЗ® ІМУНО

Призначення: 

Пробіз® Імуно може вживатись при потребі підтримки нормального імунітету: 1)       в осінньо-зимовому та весняному періоді; 2)       при інтенсивних емоційних, фізичних та розумових навантаженнях; 3)       при активному впливі стресових чинників тощо. Перед вживанням Пробіз® Імуно необхідно розчинити 1 таблетку у склянці води, отриманий розчин слід одразу випити. Дорослим та дітям від 12 років – по 1 склянці отриманого розчину 1 раз на добу. Дітям від 4 до 12 років – по ½ склянки отриманого розчину 1 раз на добу.  

БРІОМОСС ПАСТИЛКИ

Призначення: 

Бріомосс пастилки можуть вживатись при потребі підтримки нормального стану слизової оболонки горла та ротової порожнини. Розсмоктувати по 1-2 пастилки 3-4 рази на день. Можна вживати дітям старше 4-х років – до 4 пастилок на добу.

БРІОМОСС ІНТЕНС

Призначення: 

Бріомосс Інтенс може вживатись при потребі підтримки нормального стану слизової оболонки горла та ротової порожнини. Розсмоктувати по 1-2 пастилки 3-4 рази на день. Можна вживати дітям старше 4-х років.  

Нормоцикл®

Призначення: 

Капсули Нормоцикл® – це комплекс фітоекстрактів, які доречні при потребі підтримки балансу жіночих статевих гормонів. Дорослим по 1-2 капсули 2 рази на день після прийому їжі, або індивідуально за рекомендацією лікаря. Тривалість вживання від 3 до 6 місяців. Тривалість вживання, при потребі, можна подовжити. За необхідності та по рекомендації лікаря можливе вживання дітьми з 12 років – по 1 капсулі 2 рази на день.

Інвітол

Призначення: 

Може вживатись при потребі доповнення дієти при дисгормональних змінах у жінок та чоловіків. Капсули Інвітол рекомендовано вживати дорослим по 1-2 капсули на добу під час прийому їжі або за рекомендацією лікаря. Щодо тривалості та необхідності повторного вживання рекомендовано проконсультуватися з лікарем.  

Нормоменс®

Призначення: 

Фітокомпозиція Нормоменс® може вживатись при потребі підтримки гормонального балансу як в гіпоталамо-гіпофізарній системі, так і на рівні репродуктивних органів. При потребі підтримки гормонального балансу: дорослим по 1-2 капсули 2 рази на день після прийому їжі, або індивідуально за рекомендацією лікаря. Тривалість вживання від 3 до 6 місяців. Тривалість вживання, при потребі, можна подовжити. При потребі фізіологічного завершення лактації за графіком: День            Кратність вживання 1-й              2 капсули / 4 рази на добу 2-й              2 капсули / 3 рази на добу 3-й              2 капсули / 3 рази на добу 4-й              1 капсула / 4 рази на добу 5-й              1 капсула / 4 рази на добу 6-й              1 капсула / 3 рази на добу 7-й              1 капсула / 3 рази на добу 8-й              1 капсула / 2 рази на добу При потребі та за рекомендацією лікаря, вживання може бути продовжено за графіком 1 капсула / 2 рази на добу впродовж наступних 15 діб. За необхідності та по рекомендації лікаря можливе вживання дітьми з 12 років – по 1 капсулі 2 рази на день.  

УРОРУБІН

Призначення: 

Урорубін може вживатись при потребі підтримки нормального стану сечовивідних шляхів: за наявності Escherichia coli у сечостатевій системі; при запальних явищах з боку сечовивідної системи, зокрема, сечового міхура; при зниженні захисних властивостей організму. Рекомендований обсяг споживання – по 1 капсулі / саше 3 рази на добу. Можна вживати дітям з 12 років – по 1 капсулі / саше 2 рази на добу. Перед вживанням уміст саше розчинити у склянці (250 мл (ml)) теплої питної води.