ІЗІДУ

Призначення: 

Рекомендується у випадках Наявності запального процесу слизової оболонки кишківника на тлі закрепу (мікроскопічний коліт, дивертикулярна хвороба кишківника, тощо) Необхідності уникнення туження, після перенесених оперативних втручань Закрепів: - Функціонального та іншого ґенезу (синдром подразненого кишківника, доліхосигма, діабетична колонопатія, тощо) - З виявами кишкового дискомфорту та зниженням моторної функції кишківника (гіпотонічний закреп, в т. ч. у осіб похилого віку)  

Пробіз® Феміна

Призначення: 

Рекомендується жінкам з проявами вагінозів і вагінітів різної етіології, а також  жінкам з синдромом подразненого кишківника (в тому числі вагітним), у зв'язку з тим, що при даних патологіях неодмінно відбувається порушення стану мікробіоценозу піхви та кишківника. Пробіз® Феміна рекомендується при призначенні антибактеріальної, гормональної та інших видах терапії, які можуть призводити до порушення мікробіоценозу піхви та кишківника з метою відновлення флори. Зберігати при температурі до 25°С. 1. Інформаційний лист про нововведення в системі охорони здоров’я № 125 -2016 «Удосконалення лікування синдрому подразненого кишечника у вагітних» , ДУ «ІПАГ НАМН України», Укрмедпатентінформ, МОЗ України. 2. В.В. Камінський, В.В. Коноплянко «Ефективність пероральних пробіотиків для відновлення вагінальної флори», Український Державний інститут репродуктології НМАПО імені П.Л.Шупика, м.Київ, Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини, м.Київ.

Пробіз®

Призначення: 

- при розладах кишкової бактеріальної флори; - при зміні характеру харчування, наприклад, під час подорожей; - при порушенні режиму харчування та дієти; - при синдромі подразненого кишечнику та пов'язаних з ним симптомах, таких як: діарея, запор, біль та здуття у животі, метеоризм; - при схильності до алергічних станів; - при тривалих курсах антибіотико - та хіміотерапії; - в період передопераційної підготовки пацієнтів та після операцій; - при респіраторних інфекціях (бактеріальної і вірусної етіології); - при виснажуючих хворобах і тривалому стресі; - при зловживанні алкоголем; - як загальнозміцнюючий засіб, для підвищення адаптаційного потенціалу.

ПРОБІЗ® DUO

Призначення: 

Дітям від 28 днів до 12 років по 1 флакону 1 раз на добу за рекомендацією лікаря. Дорослим і дітям у віці з 12 років по 1 флакону 1-2 рази на добу - у випадках порушення мікрофлори кишечника внаслідок лікування антибіотиками або хіміотерапевтичними препаратами; - за необхідності насичення організму вітамінами групи В, зокрема B6; - при необхідності поліпшення травлення у випадках діареї; - при необхідності підвищення імунітету Не містить ГМО

Респикс® Синус

Призначення: 

Респикс® Синус являє собою складну суміш натуральних фітоекстрактів рослин: дивини, вербени, бузини, пеларгонії та імбиру для приготування гарячого, зігріваючого напою. Складові Респикс® Синус є відомими традиційними засобами та рекомендовані до вживання при проявах захворювань верхніх дихальних шляхів (горла, придаткових пазух носа та порожнини носа).  

Респикс® Синус

Призначення: 

Респикс® Синус являє собою складну суміш натуральних фітоекстрактів рослин: дивини, вербени, бузини, пеларгонії та імбиру для приготування гарячого, зігріваючого напою. Складові Респикс® Синус є відомими традиційними засобами та рекомендовані до вживання при проявах захворювань верхніх дихальних шляхів (горла, придаткових пазух носа та порожнини носа).  

Сантеферра

Призначення: 

Капсули САНТЕФЕРРА вживаються як джерело біологічно активних речовин з метою відновлення рівня заліза, вітамінів С, В12, фолієвої кислоти. САНТЕФЕРРА - дієтична добавка до їжі, представляє собою джерело заліза, створене за інноваційною технологією розміщення іону заліза в ліпосомі.  

Пробіз® kids

Призначення: 

Дітям у віці від 28 днів до 18 років по 1 флакону 1-2 рази на добу - у випадках порушення мікрофлори кишечника внаслідок лікування антибіотиками або хіміотерапевтичними препаратами; - при необхідності поліпшення травлення; - у випадках діареї, запорів, здуття живота і метеоризму; - при необхідності поліпшення синтезу і засвоєння вітамінів, особливо    групи В; - при необхідності підвищення імунітету.  Не містить ГМО.

Нормоменс®

Призначення: 

– порушення менструального циклу, викликані; – гіперпролактинемією; – недостатність другої фази МЦ; – фіброзно-кістозна мастопатія, мастодинія; – передменструальний синдром, дисменорея; – гіперпластичні процеси; – ендометріоз; – припинення лактації; – перименопауза та рання менопауза

Нормоцикл®

Призначення: 

Стрес-індуковані порушення МЦ (3) ЗЗОМТ і порушення циклу внаслідок ЗЗОМТ (2) Фолікулярні кісти, СПКЯ (4) Гіперандрогенія (4) Вугрова хвороба (4) Дисбаланс ЛГ \ ФСГ (1) Відновлення гормонального фону після аборту (1) 1. Запорожан В.М., Подольский В.В. «Репродуктивне здоров’я жінок», 2016 2. Пирогова В.І. «ЗЗОМТ, порушення циклу, пов'язані з ЗЗОМТ» 3. Репродуктивна ендокринологія №6(26), 2015, «Можливості фітотерапії в корекції функціональних стрес-індукованих порушень менструального циклу» Н.В. КОСЕЙ  4. Репродуктивна ендокринологія №5(25), 2015 «Особливості терапії синдрому полікістозних яєчників на тлі надлишкової маси тіла» І.М. Капшук Не є лікарським засобом.

Інвітол

Призначення: 

Рекомендується для доповнення дієти при дисгормональних розладах у жінок та чоловіків, у тому числі при проліферативних та гіперплазійних процесах.  

ПРОБІЗ® ІМУНО

Призначення: 

Перед вживанням таблетки Пробіз® Імуно необхідно розчинити у склянці (150 мл) води, отриманий розчин слід одразу випити. Пробіз® Імуно вживається для дорослих та дітей с 14 років по 1 таблетці 1 раз на добу під час прийому їжі Вітаміни, мінеральні речовини і пробіотичні мікроорганізми Bacillus coagulans, що входять до складу Пробіз® Імуно, рекомендуються для підтримки нормального метаболізму та здорової мікрофлори кишечника.  

МЕЛАФРЕШ

Призначення: 

∙ прискорює засинання; ∙ зменшує часті пробудження вночі; ∙ прибирає порушення біоритмів при зміні часових поясів; ∙ відновлює повноцінний сон після психоемоційних перевантажень і стресів; ∙ сприяє легкому пробудженню. Спосіб застосування: рекомендується приймати по 1 таблетці щодня або більш за призначенням лікаря. Сублінгвальні таблетки треба тримати під язиком до повного їх розчинення. Мелатонін – це гормон, який виробляється організмом, синхронізує біологічні ритми дня і ночі, які можуть бути порушені внаслідок нестачі сну, при роботі в нічні зміни або подорожах і зміні часових поясів. Застосування мелатоніну допомагає організму адаптуватися до явищ десинхроноза і покращує засинання, якість сну, зменшує часті нічні пробудження, відновлює повноцінний сон при психоемоційних перевантаженнях і стресах.  

МАМОЛАКТ®

Призначення: 

Капсули Мамолакт® – джерело біологічно активних речовин, які доречні при необхідності покращення лактації (кількості та якості молока).