НАЗОРІСИН Фіто Спрей

Призначення: 

Призначений для використання як для дорослих, так і дітей старше 6 років для підтримки належних функцій носа. Природний гіпертонічний розчин морської води, що міститься в продукті, очищає порожнину носа, зменшує набряк слизових оболонок носа, що призводить до розблокування порожнини носа та придаткових пазух. Олія евкаліпта, завдяки своїм ароматичним властивостям, забезпечує комфорт при використанні продукту.  

НАЗОРІСИН Рінгер Спрей

Призначення: 

Універсальний засіб для очищення та зволоження слизових оболонок носа при риніті, спричиненому інфекцією чи алергією. Це також відмінне рішення для дітей, які страждають на сухість слизової носа, викликану різними причинами. Точно підібрані солі, що містяться в "Назорісин Рінгер Спрей", очищають порожнину носа, зволожують і забезпечують належне середовище для слизових оболонок.  

Назорісин Гіалуронік Спрей

Призначення: 

Призначений для щоденної гігієни та підтримки належних функцій носа та зволоження слизової носа при риніті, спричиненому інфекціями та алергією. Це також ідеальне рішення для людей, які страждають на хронічну сухість слизової оболонки носа через різні причини і як підтримка при лікуванні засобами, що гальмують нежить. Ізотонічний розчин морської води розріджує густий слиз і стимулює його видалення, наприклад, під час простудних захворювань. Він змиває пил і алергени і полегшує дихання. Гіалуронова кислота та екстракт алое інтенсивно зволожують ніс. Регулярне застосування продукту покращує стан слизової оболонки носа, що запобігає виникненню бактеріальних та вірусних інфекцій та алергії.  

НАЗОРІСИН ПРЕБІО

Призначення: 

Зволожує  та підтримує належну вологість слизової носа протягом тривалого часу, тим самим усуваючи неприємні відчуття, пов’язані із сухістю носа. Слизова оболонка носа особливо чутлива до дії зовнішніх факторів під час інфекцій або алергічних станів, що може викликати подразнення, відчуття печіння та біль. Застосування "Назорісин ПреБіо" зменшує відчуття дискомфорту, створюючи захисний шар, який обмежує доступ подразників до слизової носа.  

Нормоцикл®

Призначення: 

Стрес-індуковані порушення МЦ (3) ЗЗОМТ і порушення циклу внаслідок ЗЗОМТ (2) Фолікулярні кісти, СПКЯ (4) Гіперандрогенія (4) Вугрова хвороба (4) Дисбаланс ЛГ \ ФСГ (1) Відновлення гормонального фону після аборту (1) 1. Запорожан В.М., Подольский В.В. «Репродуктивне здоров’я жінок», 2016 2. Пирогова В.І. «ЗЗОМТ, порушення циклу, пов'язані з ЗЗОМТ» 3. Репродуктивна ендокринологія №6(26), 2015, «Можливості фітотерапії в корекції функціональних стрес-індукованих порушень менструального циклу» Н.В. КОСЕЙ  4. Репродуктивна ендокринологія №5(25), 2015 «Особливості терапії синдрому полікістозних яєчників на тлі надлишкової маси тіла» І.М. Капшук Не є лікарським засобом.

Нормоменс®

Призначення: 

– порушення менструального циклу, викликані; – гіперпролактинемією; – недостатність другої фази МЦ; – фіброзно-кістозна мастопатія, мастодинія; – передменструальний синдром, дисменорея; – гіперпластичні процеси; – ендометріоз; – припинення лактації; – перименопауза та рання менопауза

Новокс®

Призначення: 

Інфекції, спричинені чутливими до препарату мікроорганізмами: гострий синусит; загострення хронічного бронхіту; негоспітальна пневмонія; ускладнені та неускладнені інфекції сечовивідних шляхів (у тому числі пієлонефрит); інфекції шкіри та м’яких тканин; хронічний бактеріальний простатит; септимеція/бактеріємія; інтраабдомінальні інфекції.

Неотризол®

Призначення: 

Лікування комбінованих гінекологічних захворювань, зокрема бактеріального вагінозу та вагініту (спричинених Candida albicans), змішаних інфекцій (спричинених трихомонадами, анаеробною інфекцією, включаючи гарднерели та дріжджоподібні гриби). Профілактика гінекологічних захворювань перед хірургічним лікуванням. Санація піхви: перед пологами або абортом, до та після введення внутрішньоматкових контрацептивів, до та після діатермокоагуляції ерозій шийки матки, перед внутрішньоматковими обстеженнями.