ПРОБІЗ® ІМУНО

Призначення: 

Перед вживанням таблетки Пробіз® Імуно необхідно розчинити у склянці (150 мл) води, отриманий розчин слід одразу випити. Пробіз® Імуно вживається для дорослих та дітей с 14 років по 1 таблетці 1 раз на добу під час прийому їжі Вітаміни, мінеральні речовини і пробіотичні мікроорганізми Bacillus coagulans, що входять до складу Пробіз® Імуно, рекомендуються для підтримки нормального метаболізму та здорової мікрофлори кишечника.  

ПРОБІЗ® DUO

Призначення: 

Дорослим і дітям у віці з 12 років по 1 флакону 1-2 рази на добу - у випадках порушення мікрофлори кишечника внаслідок лікування антибіотиками або хіміотерапевтичними препаратами; - за необхідності насичення організму вітамінами групи В, зокрема B6; - при необхідності поліпшення травлення у випадках діареї; - при необхідності підвищення імунітету Не містить ГМО

Пробіз® kids

Призначення: 

Дітям у віці від 28 днів до 18 років по 1 флакону 1-2 рази на добу - у випадках порушення мікрофлори кишечника внаслідок лікування антибіотиками або хіміотерапевтичними препаратами; - при необхідності поліпшення травлення; - у випадках діареї, запорів, здуття живота і метеоризму; - при необхідності поліпшення синтезу і засвоєння вітамінів, особливо    групи В; - при необхідності підвищення імунітету.  Не містить ГМО.

Протекон Фаст®

Призначення: 

Лікування захворювань опорно-рухового апарату, що супроводжуються ознаками запалення, болем, дегенеративно-дистрофічними змінами хрящової тканини суглобів і хребта, зменшенням рухливості суглобів. Остеоартрити (у тому числі колінного, кульшового суглобів, міжхребцевий остеохондроз, спондилоартроз).   

Пробіз® Феміна

Призначення: 

Рекомендується жінкам з проявами вагінозів і вагінітів різної етіології, а також  жінкам з синдромом подразненого кишківника (в тому числі вагітним), у зв'язку з тим, що при даних патологіях неодмінно відбувається порушення стану мікробіоценозу піхви та кишківника. Пробіз® Феміна рекомендується при призначенні антибактеріальної, гормональної та інших видах терапії, які можуть призводити до порушення мікробіоценозу піхви та кишківника з метою відновлення флори. Зберігати при температурі до 25°С. 1. Інформаційний лист про нововведення в системі охорони здоров’я № 125 -2016 «Удосконалення лікування синдрому подразненого кишечника у вагітних» , ДУ «ІПАГ НАМН України», Укрмедпатентінформ, МОЗ України. 2. В.В. Камінський, В.В. Коноплянко «Ефективність пероральних пробіотиків для відновлення вагінальної флори», Український Державний інститут репродуктології НМАПО імені П.Л.Шупика, м.Київ, Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини, м.Київ.

Пробіз®

Призначення: 

- при розладах кишкової бактеріальної флори; - при зміні характеру харчування, наприклад, під час подорожей; - при порушенні режиму харчування та дієти; - при синдромі подразненого кишечнику та пов'язаних з ним симптомах, таких як: діарея, запор, біль та здуття у животі, метеоризм; - при схильності до алергічних станів; - при тривалих курсах антибіотико - та хіміотерапії; - в період передопераційної підготовки пацієнтів та після операцій; - при респіраторних інфекціях (бактеріальної і вірусної етіології); - при виснажуючих хворобах і тривалому стресі; - при зловживанні алкоголем; - як загальнозміцнюючий засіб, для підвищення адаптаційного потенціалу.

Протекон®

Призначення: 

Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів та хребта; первинний та вторинний остеоартрози, остеохондроз, плечолопатковий періартрит; переломи  (для прискорення утворення кісткової мозолі)