Пробіз® kids

Призначення: 

Дітям у віці від 28 днів до 18 років по 1 флакону 1-2 рази на добу - у випадках порушення мікрофлори кишечника внаслідок лікування антибіотиками або хіміотерапевтичними препаратами; - при необхідності поліпшення травлення; - у випадках діареї, запорів, здуття живота і метеоризму; - при необхідності поліпшення синтезу і засвоєння вітамінів, особливо    групи В; - при необхідності підвищення імунітету.  

Протекон Фаст®

Призначення: 

Призначення: Лікування захворювань опорно-рухового апарату, що супроводжуються ознаками запалення, болем, дегенеративно-дистрофічними змінами хрящової тканини суглобів і хребта, зменшенням рухливості суглобів. Остеоартрити (у тому числі колінного, кульшового суглобів, міжхребцевий остеохондроз, спондилоартроз).   

Пробіз Феміна®

Призначення: 

Рекомендується: жінкам з проявами вагінозів і вагінітів різної етіології, а також  жінкам з синдромом подразненого кишківника (в тому числі вагітним), в зв'язку з тим, що при даних патологіях неодмінно відбувається порушення стану мікробіоценозу піхви та кишківника. Пробіз Феміна рекомендується при призначенні антибактеріальної, гормональної та інших видах терапії, які можуть призводити до порушення мікробіоценозу піхви та кишківника з метою відновлення флори. Зберігати при температурі не вище 25 С. 1.Інформаційний лист про нововведення в системі охорони здоров’я № 125 -2016 «Удосконалення лікування синдрому подразненого кишечника у вагітних» , ДУ «ІПАГ НАМН України», Укрмедпатентінформ, МОЗ України. 2.В.В. Камінский, В.В. Коноплянко «Ефективність пероральних пробіотиків для відновлення вагінальної флори», Український Державний інститут репродуктології НМАПО імені П.Л.Шупика, м.Київ, Київський міський центр репродуктивної та перенатальної медицини, м.Київ.

Пробіз®

Призначення: 

- при розладах кишкової бактеріальної флори; - при зміні характеру харчування, наприклад, під час подорожей; - при порушенні режиму харчування та дієти; - при синдромі подразненого кишечнику та пов'язаних з ним симптомах, таких як: діарея, запор, біль та здуття у животі, метеоризм; - при схильності до алергічних станів; - при тривалих курсах антибіотико - та хіміотерапії; - в період передопераційної підготовки пацієнтів та після операцій; - при респіраторних інфекціях (бактеріальної і вірусної етіології); - при виснажуючих хворобах і тривалому стресі; - при зловживанні алкоголем; - як загальнозміцнюючий засіб, для підвищення адаптаційного потенціалу.

Протекон®

Призначення: 

Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів та хребта; первинний та вторинний остеоартрози, остеохондроз, плечолопатковий періартрит; переломи  (для прискорення утворення кісткової мозолі)