Клотримазол таблетки

Призначення: 

Інфекції в ділянці статевих органів (вагініт), спричинені грибами (зазвичай роду Candida) та суперінфекції, спричинені бактеріями, чутливими до клотримазолу.

Комбіспазм® Гастрокомфорт

Призначення: 

Лікування станів, що супроводжуються спазмом гладких м’язів шлунково-кишкового тракту та метеоризмом, а також пов’язаного з ними абдомінального болю. Лікування спастичних станів шлунково-кишкового тракту, у тому числі при коліті, кишковій коліці, синдромі подразненого кишечнику, спастичному запорі. У комплексному лікуванні органічних захворювань шлунково-кишкового тракту при колітах, дивертикулітах, ентеритах, гастритах, пептичних виразках.  

Клатінол®

Призначення: 

Виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічний гастрит, асоційовані з H. рylori.

Комбіспазм®

Призначення: 

Больові синдроми зі спастичним компонентом різного походження: головний біль, зубний біль, м'язовий біль, невралгія, ревматичний біль, радикуліти, ниркова коліка, менструальний біль

Комбігрип® таблетки

Призначення: 

Лікування симптомів грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій (гіпертермія, головний біль, нежить, кашель)

Комбігрип Хот Сіп®

Призначення: 

Лікування симптомів, які виникають при гострих респіраторних захворюваннях, грипі і алергічному риніті (високої температури, головного болю, набряку слизової оболонки носа, ломоти в тілі).

Комбігрип® мазь

Призначення: 

При запальних захворюваннях дихальних шляхів (риніт, ларингіт, трахеїт, фарингіт), при болі в суглобах і м'язах.

Комбігрип Декса®

Призначення: 

Лікування симптомів грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій (гіпертермія, головний біль, нежить, кашель)

Клотримазол мазь

Призначення: 

Грибкові інфекції шкіри та  слизових  оболонок, викликані дерматофітами, дріжджовими і плісневими грибками і іншими збудниками, чутливими до Клотримазолу. Інфекції шкіри, викликані Malassezia furfur (різноколірний лишай) і Corynebacterium minutissimum (еритразма). Кандидозний вульвіт і кандидозний баланіт.