Респикс® Синус

Призначення: 

Респикс® Синус являє собою складну суміш натуральних фітоекстрактів рослин: дивини, вербени, бузини, пеларгонії та імбиру для приготування гарячого, зігріваючого напою. Складові Респикс® Синус є відомими традиційними засобами та рекомендовані до вживання при проявах захворювань верхніх дихальних шляхів (горла, придаткових пазух носа та порожнини носа).  

РЕСПИКС® СПРЕЙ

Призначення: 

Лікування гострих та хронічних бронхолегеневих захворювань, що супроводжуються порушенням утворення та виведення слизу. Полегшення вираженого болю у горлі при неускладнених респіраторних захворюваннях у дорослих.

РЕСПИКС®

Призначення: 

Лікування гострих і хронічних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються порушенням бронхіальної секреції та евакуації секрету (у т. ч. при гострому і хронічному бронхіті, хронічних обструктивних захворюваннях легень, пневмонії, бронхоектатичній хворобі, бронхіальній астмі, муковісцидозі, ларингіті, трахеїті). Застосування у період підготовки до бронхоскопії та після проведеного дослідження.  

РЕСПИКС Л®

Призначення: 

Симптоматична терапія захворювань дихальних шляхів з алергічним компонентом, пов’язаних із порушенням бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу